Sklep detailingowy – jaki wybrać?

Pozostałe elementy to tylko dodatki, ale gama udogodnień, które mogą nam zaoferować sklepy detailingowe jest szeroka. Warto, by sklep detailingowy, który wybierzemy posiadał rozbudowany asortyment, co pozwoli dobrać detergenty pod nasze indywidualne potrzeby. Ponadto rozpiętość w zakresie pojemności preparatów jest pożądana przez konsumentów, ponieważ ułatwia im możliwości testowania nowych produktów lub rozwiązań. Rozbudowana sieć partnerów sklepu detailingowego sprzyja kompletowaniu zamówień przez konsumentów znajdujących się w różnych szerokościach geograficznych. Większość sklepów detailingowych posiada także rozbudowaną ścieżkę zakupową online sprzyjającą zamówieniom internetowym, ALE! wiemy jak to jest z kosmetykami. Często chcemy fizycznie zapoznać się z preparatem zanim się zdecydujemy się na jego przetestowanie.

W związku z tym przygotowaliśmy dla Was małe zestawienie sklepów detailingowych, położonych w różnych miastach Polski, gdzie stacjonarnie możecie zapoznać się nie tylko z marką Cleantech Company, ale także z wieloma innymi. Pod lupę weźmiemy Warszawę, Wrocław, Kraków oraz Rzeszów. Polecamy zaglądać także do sieci naszych partnerów na stronie www.cleantle.com. Dzięki temu możecie dobrać swoich dostawców w innych miejscowościach niż te wyszczególnione poniżej. Możecie zapoznać się ze sklepami takimi jak: MrCleaner, Cosmetic4car, MOTOGO, MXNOWICKI – nasi partnerzy czekają na Was w wielu zakątkach Polski ;> W końcu wszystkie sklepy detailingowe cenią sobie współpracę partnerską, dlatego możecie znaleźć swój ulubiony brand niemalże w każdym mieście.

Sklep detailingowy – Warszawa

Jeśli mieszkasz w stolicy lub jesteś tam tylko przejazdem, zajrzyj do sklepów detailingowych, w których nie zabraknie na półkach bestsellerów Cleantech Company i wielu innych brandów!
Polecane sklepy detailingowe w Warszawie:

 • Detailing Warriors, ul. Błotna 12, 03-599 Warszawa
 • DetailingStuff, ul.Jutrzenki 83C, 02-230 Warszawa
 • MXNOWICKI, ul.Podgrodzie 4, 05-850 Macierzysz ( pod Warszawą )
 • Kaiser Detailing, ul.Piłsudskiego 128, 05-420 Józefów( pod Warszawą )

Sklep detailingowy – Wrocław

Wrocławski teren to dobry kierunek na krótkie wakacyjne podróże. Może być to idealny pretekst do zwiedzania nie tylko starówki, ale i sklepów detailingowych. Mamy w zanadrzu kilka ciekawych lokalizacji.

Polecane sklepy detailingowe we Wrocaławiu:

 • Pielęgnacja aut, ul.CIEPŁA 15, 50-524 Wrocław
 • liQuido, ul.S. Dubois 37, 52-007 Wrocław
 • DetailingStore, ul.Stargardzka 1, 54-156 Wrocław

Sklep detailingowy – Kraków

Kraków to serce Cleantech Company, tutaj znajdziecie nas w wielu sklepach detailingowych.
Polecane sklepy detailingowe w Krakowie:

 • Shining Car, ul.Płaszowska 51, 30-713 Kraków
 • CarCosmetic, ul.Jana Brzechwy 1, 31-478 Kraków
 • Deep Gloss, ul.29-ego Listopada 193, 31-425 Kraków
 • 4Shinywheels, ul.Zbrojarzy 26, 30-412 Kraków
 • Simply Clean, ul.Przybyszewskiego 64J, 30-128 Kraków
 • Kuro, ul.Daniela Chodowieckiego 3, 30-059 Kraków

Sklep detailingowy – Rzeszów

Ostatecznie pytanie brzmi jaki sklep detailingowy wybrać w Rzeszowie? Tutaj czekamy na Wasze rekomendacje – jesteśmy ciekawi 🙂

Powodzenia przy wyborze ulubionego sklepu autodetailingowego!

Najchętniej
czytane

Z naszych produktów korzysta wiele osób – profesjonaliści z myjni i salonów autodetailingowych, fani tuningu, a także tysiące posiadaczy aut, którym zależy na ich nienagannym wyglądzie. Zobacz, co mówią o swoich doświadczeniach:

Zapisz się
do newslettera