Seicento – tuning

Seicento – tuning wizualny

Jak stwierdza wielu miłośników Seicento, tuning optyczny jest tym samochodom niepotrzebny. Jeśli jednak będziesz chciał coś zmienić, możesz spróbować dodać autu sportowego charakteru. Często wymienia się lampy przednie fiat Seicento. Tuning tego elementu powoduje, że pas przedni staje się bardziej agresywny i ma sportowy charakter. Niemal każdy dedykowany Seicento tuning sklep oferuje zmodyfikowane klosze lamp.

Żeby poprawić wygląd auta, nie tylko możesz wymienić lampy przednie we fiacie Seicento. Tuning polega także na modernizacji elementów karoserii. Często wstawiane są bardziej dynamiczne pasy przednie lub tylne zderzaki. W Seicento tuning wizualny może polegać na wymianie nakładek na progi, a także wymianie felg na te o większej średnicy. Często stosowany w samochodach Seicento tuning optyczny polega także na nadawaniu mu dynamicznych kolorów lub wzorów.

Seicento – tuning wnętrza

Sporo osób uważa, że nie da się wiele zmienić w tak niewielkim wnętrzu, jakim dysponuje Seicento. Tuning wnętrza to jednak jeden z ulubionych elementów modernizacji, wybieranych przez miłośników tego modelu. Bardzo często stosowany w Seicento Sporting tuning wnętrza polega na wprowadzeniu foteli kubełkowych, znanych z samochodów rajdowych. Dodatkowo w Seicento tuning wnętrza często polega na stworzeniu podświetlenia nóg czy wymianie lewarka.

Jeśli zdecydujesz się poddać swój fiat Seicento tuningowi wnętrza, zadbaj także o żywotność tych elementów. W asortymencie CleanTech znajdziesz produkty, które pomogą Ci przeprowadzić takie prace. Jednym z nich jest Interior Dressing, który zada o wszystkie wykończenia z tworzyw sztucznych wewnątrz Twojego samochodu.

Seicento – tuning silnika

Część pasjonatów aut fiat Seicento tuning rozpoczyna od strony mechanicznej. Istnieje wiele sposobów na to, żeby poprawić jego parametry. Najczęściej tuning Seicento 900 polega na chipowaniu, czyli zmianie mapy reakcji samochodu. Wiele firm ma opracowane własne nakładki, które modyfikują oprogramowanie fiata Seicento. Tuning za pomocą chipa może poprawić kulturę pracy silnika, podnieść jego moc do dziesięciu procent i zmniejsza spalanie. Wielu specjalistów twierdzi, że Seicento Sporting tuning silnika znoszą bez pogorszenia żywotności. W samochodach Seicento tuning silnika za pomocą chipa kosztuje około 1000 złotych.

Decydując się przy Seicento na tuning silnika, weź pod uwagę także inne elementy mechaniczne. Tuning Seicento 900 czy innego wariantu sprawia, że samochód będzie miał bardziej dynamiczny silnik. Z pewnością zachęci Cię to do odważniejszej jazdy swoim Seicento. Tuning wnętrza nie wystarczy, jeśli będziesz miał słabe hamulce. W tych samochodach montowane są twarde klocki, które znakomicie sprawdzają się w ruchu miejskim i są żywotne przy stonowanej jeździe. Jednak nie po to robisz w Seicento tuning wizualny i mechaniczny, żeby jeździć w ten sposób. Dlatego zadbaj o jakość klocków i tarcz hamulcowych.

Najchętniej
czytane

Z naszych produktów korzysta wiele osób – profesjonaliści z myjni i salonów autodetailingowych, fani tuningu, a także tysiące posiadaczy aut, którym zależy na ich nienagannym wyglądzie. Zobacz, co mówią o swoich doświadczeniach:

Zapisz się
do newslettera