Akcesoria do BMW z emblematem

Miłośnicy bawarskich samochodów to tacy sami użytkownicy dróg jak wszyscy inni. Dlatego prezent dla fana BMW nie powinien się różnić wiele od standardowych podarków, oczywiście poza logo. Gadżety BMW to najpopularniejsze produkty, które ucieszą kierowców tych samochodów. Jeśli przejrzysz portale aukcyjne, dostrzeżesz dziesiątki przydatnych produktów.

Przede wszystkim wybierz takie akcesoria do BMW, których kierowca jeszcze nie ma w swoim asortymencie. Możesz sięgnąć po taśmy do kluczyków, dzięki którym te nigdy się nie zgubią. Gadżety do BMW mogą mieć także postać koszulek, opasek na przegub dłoni czy zestawów kosmetyków. Ciekawym pomysłem będą akcesoria do BMW, które jednocześnie są przedmiotami użytkowymi. Możesz wybrać kubek z logo bawarskiego koncernu lub estetyczny zegar na ścianę. Co ciekawe, firma PUMA wypuściła specjalne buty idealne na prezent dla fana BMW. Widać na nich logo firmy samochodowej oraz charakterystyczną kolorystykę w postaci niebieskich i czerwonych pasów.

Prezent dla miłośnika BMW i jego samochodu

Jeśli nie chcesz, żeby prezent dla miłośnika BMW był tak oczywisty, jak gadżety z emblematem, może zrób coś dla jego samochodu. Część sieciowych serwisów samochodowych współpracuje ze stacjami paliw i wspólnie uczestniczą w programach partnerskich. Dobrym pomysłem może być zakup bonu na paliwo w wybranej stacji. Możesz także sięgnąć po akcesoria do wyposażenia samochodu, takie jak gaśnica, apteczka czy torba na podręczne narzędzia.

Jeszcze ciekawszy prezent dla miłośnika BMW to możliwość darmowego przeglądu samochodu w autoryzowanym warsztacie. Tutaj także możesz skorzystać z programów lojalnościowych albo wykorzystać bony lub karty przedpłacone. Serwis to upominek w mniejszym stopniu dla właściciela, a bardziej dla samego BMW. Prezent w takiej formie pozwoli ocenić stan techniczny samochodu i wykryć usterki, zanim kierowca zobaczy ich pierwsze efekty. Dzięki temu możesz odrobinę wpłynąć na bezpieczeństwo jazdy i żywotność samochodu solenizanta.

Kosmetyki samochodowe jako prezent dla fana BMW?

Jeden ze stereotypów dotyczących miłośników BMW nawiązuje do ich szybkiej jazdy. W takim razie, jaki prezent dla fana BMW będzie doskonały? Może Bug OFF!, czyli preparat do usuwania owadów z karoserii. Wystarczy kilkanaście kilometrów jazdy autostradą, żeby cały pas przedni pokrył się martwymi owadami. Szczególnie jeśli podróżujesz BMW! Prezent dla miłośnika tej marki pozwala na łatwe usunięcie owadów bez potrzeby szorowania lakieru. Jego formuła jest skuteczna także w przypadku czyszczenia ptasich odchodów. Preparat jest łatwy w użyciu, bardzo wydajny i przez długi czas utrzymuje się jego ładny zapach.

Akcesoria do BMW mogą pomóc właścicielowi zadbać także o wnętrze samochodu. Skórzane obicia są wygodne i poprawiają prestiż samochodu, jednak potrzebują także sporo uwagi. Szczególnie obicia z jasnej skóry, które znajdują się na wyposażeniu wielu modeli BMW. Prezentem dla miłośników tej marki może być Leather Care Kit,  czyli zestaw do czyszczenia i pielęgnacji skóry. Składa się z dwóch preparatów, z których jeden czyści, a drugi pielęgnuje tapicerkę skórzaną. Dodatkowo do zestawu dołączono akcesoria, które będą pomocne w czasie pielęgnacji wnętrza samochodu.

Złożyłeś już życzenia urodzinowe dla fana BMW i podarowałeś mu jeden z preparatów z asortymentu CleanTech? To teraz możesz kupić też podobne środki do swojego samochodu. Choć preparaty świetnie sprawdzają się jako prezent dla fana BMW, możesz używać ich także do samochodów innej marki.

Najchętniej
czytane

Z naszych produktów korzysta wiele osób – profesjonaliści z myjni i salonów autodetailingowych, fani tuningu, a także tysiące posiadaczy aut, którym zależy na ich nienagannym wyglądzie. Zobacz, co mówią o swoich doświadczeniach:

Zapisz się
do newslettera