Motoryzacyjny prezent dla fana Audi

Każdy miłośnik motoryzacji dba o to, żeby jego samochód był sprawny i bezpieczny. W związku z tym najlepszym prezentem dla fana Audi może być przegląd w autoryzowanym serwisie. Często spotyka się oferty ASO, które w sezonie czyszczą klimatyzację, wymieniają i wyważają koła, czy prowadzą kompleksowe przeglądy przed wakacyjnym wyjazdem. Zamiast sięgać po gadżety do Audi, możesz wykupić kartę przedpłaconą lub bon na takie usługi. Często podczas eksploatacji samochodu nawet nie myślimy o takich rzeczach. Tymczasem bon mógłby zainspirować solenizanta do spojrzenia na samochód z innej strony. Wpłynie to także na bezpieczeństwo użytkowników i samego kierowcy.

Katalog gadżetów Audi

Gadżety Audi to wciąż najpopularniejszy prezent dla osób, które uważasz za miłośnika marki. Sprawią przyjemność solenizantowi, a dodatkowo dany produkt może przydać się przy samochodzie. Możesz sięgnąć po nakładki na pasy bezpieczeństwa, taśmy do kluczyków, breloczki z nazwą danego modelu, czy poduszki wypełniające przestrzeń pomiędzy fotelami. Katalog gadżetów Audi może zawierać także produkty, które sprawdzą się poza samochodem. Wybierz parasol z logo marki, zegarek albo kubek do domu. Jeśli osoba obdarowywana lubi podróże, prezentem dla fana Audi będzie unikatowa torba albo pojemny plecak.

Ciekawym sposobem na znalezienie odpowiedniego prezentu będzie podejście do zagadnienia od nieco innej strony. Jeśli katalog gadżetów Audi wydaje Ci się mało interesujące lub większość tych przedmiotów już znajduje się w rękach solenizanta, wybierz rękodzieło. Wiele firm oferuje szycie pokrowców na fotele samochodowe. Możesz zlecić uszycie takiego kompletu dla wybranego modelu samochodu. Wykonawcy będą znali większość standardowych wymiarów pokrowców, dlatego Twój prezent może być niespodzianką. Zamiast zamawiać gadżety Audi, możesz poprosić o haft lub naszywkę z logo producenta. Wówczas charakter prezentu zostanie zachowany.

Gadżety do Audi i nie tylko

Nie wszystkie gadżety Audi muszą mieć wymalowane logo połączonych czterech kół. Część z nich wcale go nie ma, ale i tak świetnie sprawdzi się jako prezent dla fana Audi. Możesz potraktować cały asortymenty sklepu Cleantle jak katalog gadżetów Audi. Sięgając po nasze produkty, sprawisz wielką przyjemność prawdziwym miłośnikom samochodów.

Do mycia samochodu z zewnątrz możesz wybrać Citrus Foam. Ta aktywna piana to znakomity gadżet do Audi i innych samochodów. Produkt znakomicie usuwa z powierzchni lakieru każde zabrudzenie, kurz, a także tłuste plamy. Pozostawia na nim jedynie orzeźwiający cytrynowy zapach. Z kolei prace pielęgnacyjne w obrębie opon i felg można wykonać z zastosowaniem Tire & Wheel Cleaner, dzięki któremu koła powrócą niemal do fabrycznego wyglądu. Z kolei Black Gum to preparat do pielęgnacji, nadający efekt mokrej opony.

Skoro sylwetka samochodu już podkreślona, pora zadbać o wnętrze. Gadżety do Audi, które pozwolą zadbać o jego wygląd, mogą być także w postaci preparatu Interior Dressing. Ten prezent dla fana Audi umożliwia utrzymanie stanu technicznego elementów plastikowych. Środek tworzy warstwę ochronną na powierzchni takich produktów i zabezpiecza je tym samym przed szybkim brudzeniem się oraz ponownym osiadaniem kurzu. Ponadto preparat jest łatwy w użyciu, nie pozostawia smug i sprawia, że przez wiele dni wnętrze samochodu pachnie.

Jeśli zastanawiasz się, czy wymienione preparaty mogą stanowić tylko prezent dla fana Audi, spieszymy uspokoić. Wszystkie środki zgromadzone w asortymencie Cleantle możesz stosować także w innych markach samochodów.

Najchętniej
czytane

Z naszych produktów korzysta wiele osób – profesjonaliści z myjni i salonów autodetailingowych, fani tuningu, a także tysiące posiadaczy aut, którym zależy na ich nienagannym wyglądzie. Zobacz, co mówią o swoich doświadczeniach:

Zapisz się
do newslettera