Gdzie dodać darmowe ogłoszenie motoryzacyjne?

Gdzie wystawić samochód na sprzedaż?

Jest wiele sposobów na to, żeby umieścić informację o sprzedaży samochodu. Część z nich, z uwagi na słabe zasięgi staje się coraz mniej popularna. Chodzi tu przede wszystkim o ogłoszenia na słupach, tablicach w marketach, czy wsuwanie kartki za szybę. W takim razie gdzie wystawić samochód na sprzedaż?

W ostatnich latach miejscem, gdzie najlepiej dać ogłoszenie o sprzedaży samochodu jest sieć internetowa. Ogłoszenie najlepiej umieścić na jednym z portali aukcyjnych, wybierając strony podobne do OtoMoto. Poniżej wymienimy kilka serwisów, gdzie najlepiej wystawić samochód, ponieważ cieszą się sporą popularnością kupujących i sprzedających.

Jeśli jesteśmy już przy internecie jako miejscu, gdzie najlepiej dać ogłoszenie o sprzedaży samochodu nie można zapominać o społeczności. Żeby zwiększyć zasięg ogłoszenia, warto opublikować je dodatkowo na portalach społecznościowych. Może ktoś z Twoich znajomych będzie potrzebował pewnego samochodu, w którym pozna wszystkie niedociągnięcia. Miejscami, gdzie możesz wystawić samochód na sprzedaż za darmo, są grupy łączące miłośników danej marki samochodu lub pasjonatów tuningu. Tam również zaglądają osoby zainteresowane kupnem dobrych modeli.

Gdzie za darmo wystawić samochód? Część osób wybiera komisy samochodowe, w których pozbywają się nie tylko samochodu, ale także problemu z nim związanego. Rzeczywiście, już jedna wizyta wystarczy, żeby wrócić do domu bez samochodu i z gotówką w dłoni. Jednak w takich miejscach nigdy nie otrzymasz sumy, jakiej wart jest samochód.

Gdzie najlepiej wystawić samochód w internecie?

Jeśli chcesz otrzymać za samochód godziwe pieniądze, musisz poświęcić trochę czasu na ich zarobienie. W pierwszej kolejności poszukaj dobrego miejsca, gdzie wystawić samochód na sprzedaż. Jednym z najpopularniejszych serwisów jest OtoMoto. To miejsce stworzone typowo dla osób chcących sprzedawać i kupować samochody. Musisz jednak liczyć się z opłatami za wystawienie aukcji. Za piętnastodniowe ogłoszenie serwis pobiera 33 złote.

W internecie znajdziesz także strony podobne do OtoMoto, które cieszą się bardzo dużym zainteresowaniem. Wygodna obsługa i spore zasięgi to domeny serwisu OLX. Jeśli chcesz dodać ogłoszenie, musisz założyć konto. W przypadku aukcji samochodu będziesz musiał również uiścić opłatę w wysokości około 30 złotych za miesiąc. Nieco mniej zapłacisz, wystawiając aukcję na Allegro. Tam jednorazowa opłata to 25 złotych, jednak aukcja trwa zaledwie dziesięć dni.

Gdzie za darmo wystawić samochód?

Wszystkie wcześniej wymienione serwisy pobierają opłaty za wystawienie ogłoszenia. Gdzie dodać darmowe ogłoszenie motoryzacyjne? Czy jest takie miejsce w sieci? Możesz spróbować w serwisie sprzedajemy.pl, który nie pobiera żadnych opłat za ogłoszenie. Jeśli jednak będziesz chciał je wyróżnić, żeby nie zginęło w tłumie innych, będziesz musiał zapłacić podobną kwotę, jak w przypadku innych serwisów. Decydując się na tworzenie aukcji we wszystkich wcześniej wymienionych serwisach, nie zapomnij o dokładnym sfotografowaniu samochodu.

Gdzie wystawić samochód na sprzedaż za darmo? Możesz zobaczyć na ofertę lokalnych gazet ogłoszeniowych, które niejednokrotnie przyjmują ogłoszenia za darmo. Często także lokalne stacje radiowe prowadzą bloki z ogłoszeniami dotyczącymi handlu pojazdami. Takie ogłoszenia trafią do osób mieszkających w pobliżu, dlatego łatwiej będzie Ci trafić do wybranego grona.

Najchętniej
czytane

Z naszych produktów korzysta wiele osób – profesjonaliści z myjni i salonów autodetailingowych, fani tuningu, a także tysiące posiadaczy aut, którym zależy na ich nienagannym wyglądzie. Zobacz, co mówią o swoich doświadczeniach:

Zapisz się
do newslettera